Sulje | Tulosta
Tämä sivu on tulostettu: http://www.melamajavat.fi/

Etusivu > Yhteystiedot

Yhteystiedot

MELAMAJAVIEN VAJA

Melamajavien vaja sijaitsee Hevosluodontien päässä, noin kolmen kilometrin päässä Porin keskustasta. Vaja palvelee vuokraajia kesä-elokuussa.

Melamajavien melontavaja
Hevosluodontie, 28100 Pori
050 5208 033 (vajan aukioloaikoina)

Vajan sijainti kartalla »


AUKIOLOAJAT

Muutokset aukioloajoissa mahdollisia.

5.6.2018 - 

  • ti–to 12:00–20:00
  • pe 12:00–18:00
  • la–su 12:00–16:00       

Lue lisää kajakkien vuokraamisesta »
Naistenmelonnat kesämaanantaisin »


POIKKEUKSET

Vaja suljettu la 9.6., juhannuksena 22.–24.6., sekä SM-kisojen aikana 18.–19.8.


HALLITUS 2018

Seuran yleinen sähköposti on info@melamajavat.fi.

Puheenjohtaja Ilkka Pylkkänen ilkka@melamajavat.fi 040 868 2219
Varapuheenjohtaja Pirjo Tuomi pirjo@melamajavat.fi 050 911 1538
Sihteeri Tarja Isoviita tarja@melamajavat.fi 040 634 2146
Rahastonhoitaja Minna Vanhatalo minna@melamajavat.fi 040 513 4326
Kilpamelonta Markku Savolainen markku@melamajavat.fi 050 378 2653
Kalusto Vesa-Pekka Munnukka vesa-pekka@melamajavat.fi 040 501 7422
Vaja Rami Reunanen rami@melamajavat.fi 040 670 1503
Melontavaraukset Rauno Hieta-Koivisto rauno@melamajavat.fi 044 563 5324
Hallituksen jäsen Maija Rosenqvist maija@melamajavat.fi 040 820 0725
Hallituksen jäsen Emmi Puputti-Vehkalahti emmi@melamajavat.fi  

MUUT VASTUUHENKILÖT
 
Avaimet Marja Arousva marja@melamajavat.fi 040 517 8492
Tiedottaja Oona Isoviita oona@melamajavat.fi 044 742 4635
Jäsensihteeri Paula Gröhn paula@melamajavat.fi  


KRIISITILANTEET

Kriisitilanne voi olla esimerkiksi onnettomuus seuran tapahtumissa tai vuokraustilanteissa, tai murtotapahtuma vajalla. Kriisitilanteessa ota yhteyttä seuraaviin henkilöihin:

• Ilkka Pylkkänen, Puh. 040 868 2219
• Markku Savolainen, Puh. 050 378 2653
• Vesa-Pekka Munnukka, Puh. 040 501 7422
• Rami Reunanen, Puh. 040 775 6809