MELAMAJAVAT RY

 

Yhteystiedot

 

MELAMAJAVIEN VAJA

Melamajavien vaja sijaitsee Hevosluodontien päässä, noin kolmen kilometrin päässä Porin keskustasta. Vaja palvelee vuokraajia kesä-elokuussa.

Melamajavien melontavaja
Hevosluodontie, 28100 Pori
050 5208 033 (vajan aukioloaikoina)

Vajan sijainti kartalla »

AUKIOLOAJAT

Muutokset aukioloajoissa mahdollisia.

27.5. - 8.8.2017 

  • ti - pe 12.00 - 20.00
  • la – su 12.00 – 16.00

9.8. - 27.8.2017                                                           

  • ti – pe 16.00 - 20.00      
  • la – su 12.00 – 16.00               

Lue lisää kajakkien vuokraamisesta »
Naistenmelonnat kesämaanantaisin »


POIKKEUKSET

Vaja suljettu juhannuksena 23. - 25.6. sekä SM-kisojen aikana 22. - 23.7.

HALLITUS 2017

Seuran yleinen sähköposti on info@melamajavat.fi.

Puheenjohtaja Jukka Suntila jukka@melamajavat.fi 040 517 6072
Varapuheenjohtaja Pirjo Tuomi pirjo@melamajavat.fi 050 911 1538
Sihteeri Tarja Isoviita tarja@melamajavat.fi 040 634 2146
Rahastonhoitaja Minna Vanhatalo minna@melamajavat.fi 040 513 4326
Kilpamelonta Markku Savolainen markku@melamajavat.fi 050 378 2653
Kalusto Vesa-Pekka Munnukka vesa-pekka@melamajavat.fi 040 501 7422
Vaja Rami Reunanen rami@melamajavat.fi 040 670 1503
Melontavaraukset Rauno Hieta-Koivisto rauno@melamajavat.fi 044 563 5324
Hallituksen jäsen Marita Levola marita@melamajavat.fi 044 972 2528
Hallituksen jäsen Maija Rosenqvist maija@melamajavat.fi 040 820 0725
Hallituksen jäsen Emmi Puputti-Vehkalahti emmi@melamajavat.fi  

MUUT VASTUUHENKILÖT
 
Avaimet Marja Arousva marja@melamajavat.fi 040 517 8492
Liikuntapaikka Pauli Lehtinen pauli@melamajavat.fi  
Jäsensihteeri Paula Gröhn paula@melamajavat.fi  


KRIISITILANTEET

Kriisitilanne voi olla esimerkiksi onnettomuus seuran tapahtumissa tai vuokraustilanteissa, tai murtotapahtuma vajalla. Kriisitilanteessa ota yhteyttä seuraaviin henkilöihin:

• Jukka Suntila, Puh. 040 517 6072
• Markku Savolainen, Puh. 050 378 2653
• Vesa-Pekka Munnukka, Puh. 040 501 7422
• Rami Reunanen, Puh. 040 775 6809

 

OSALLISTU JA VAIKUTA

Toimintamme pyörii pääasiassa vapaaehtoistyöllä, rakkaudesta lajiin! Tule mukaan jäsentoimintaan ja vaikuta seuran kehitykseen. Voit myös jättää meille palautetta ja kehitysideoita. Siirry palautelomakkeelle »


YHTEYSTIEDOT

Hevosluodon melontavaja
Hevosluodontie, 28100 Pori (tien päässä)
Puh. 050 5208 033 vajan ollessa auki

Siirry yhteydenottolomakkeelle »


AUKIOLOAJAT

Vaja on avoinna vuokraajille kesäkuusta elokuuhun. Jäsenenä voit lunastaa avaimen ja hyödyntää vajaa ympäri vuoden.

Aukioloajat yhteystiedot-sivulla »


FACEBOOK

Jäsenillä on Facebookissa oma ryhmä, jossa voit etsiä seuraa melontaretkille sekä suunnitella retkiä ja tapahtumia.

Mennäänkö melomaan -ryhmä »