MELAMAJAVAT RY

 

Yhteystiedot

 

MELAMAJAVIEN VAJA

Melamajavien vaja sijaitsee Hevosluodontien päässä, noin kolmen kilometrin päässä Porin keskustasta. Vaja palvelee vuokraajia kesä-elokuussa.

Melamajavien melontavaja
Hevosluodontie, 28100 Pori
050 5208 033 (vajan aukioloaikoina)

Vajan sijainti kartalla »

HALLITUS 2022

Seuran yleinen sähköposti on info@melamajavat.fi.

Puheenjohtaja Jukka Suntila jukka@melamajavat.fi 040 517 6072
Varapuheenjohtaja Markku Savolainen markku@melamajavat.fi 050 378 2653
Sihteeri, tiedottaja Johanna Suovaara johanna@melamajavat.fi 040 535 6535
Rahastonhoitaja Minna Vanhatalo minna@melamajavat.fi 040 513 4326
Jäsensihteeri Oona Isoviita oona@melamajavat.fi 0447424635
Kalusto Vesa-Pekka Munnukka vesa-pekka@melamajavat.fi 040 501 7422
Vaja Tapani Kangasniemi tapani@melamajavat.fi 040 554 9848
Melontavaraukset Rauno Hieta-Koivisto rauno@melamajavat.fi 044 563 5324
       
Hallituksen jäsen Maija Rosenqvist maija@melamajavat.fi 040 820 0725

MUUT VASTUUHENKILÖT
 
Avaimet Marja Arousva marja@melamajavat.fi 040 517 8492
Retkivastaava Susanna Mäkelä susanna@melamajavat.fi 0505417784

Kilpamelonta

Liikuntapaikkavastaava, uimahalli

Emmi Puputti-Vehkalahti

Päivi Rinne

emmi@melamajavat.fi

paivi@melamajavat.fi

 

0405357800


KRIISITILANTEET

Kriisitilanne voi olla esimerkiksi onnettomuus seuran tapahtumissa tai vuokraustilanteissa, tai murtotapahtuma vajalla. Kriisitilanteessa ota yhteyttä seuraaviin henkilöihin:

• Jukka Suntila, Puh. 040 517 6072
• Markku Savolainen, Puh. 050 378 2653
• Vesa-Pekka Munnukka, Puh. 040 501 7422

AUKIOLOAJAT  7.6.-17.8.2022

Maanantai SULJETTU                     

Tiistai 12-20  

Keskiviikko 12-20

Torstai 12-20

Perjantai 11-18

Lauantai 11-16

Sunnuntai 12-16

 

JUHANNUKSEN AUKIOLOAJAT: 

TO 23.6. 11-16      PE-SU 24.-26.6. SULJETTU

 

LAUANTAINA 6.8. YKSITYISTILAISUUS 

 

Lue lisää kajakkien vuokraamisesta »
Naistenmelonnat kesämaanantaisin 

 
Päivitetty 4.5.2022

OSALLISTU JA VAIKUTA

Toimintamme pyörii pääasiassa vapaaehtoistyöllä, rakkaudesta lajiin! Tule mukaan jäsentoimintaan ja vaikuta seuran kehitykseen. Voit myös jättää meille palautetta ja kehitysideoita. Siirry palautelomakkeelle »


YHTEYSTIEDOT

Hevosluodon melontavaja
Hevosluodontie, 28100 Pori (tien päässä)
Puh. 050 5208 033 vajan ollessa auki

Siirry yhteydenottolomakkeelle »


AUKIOLOAJAT

Vaja on avoinna vuokraajille kesäkuusta elokuuhun. Jäsenenä voit lunastaa avaimen ja hyödyntää vajaa ympäri vuoden.

Aukioloajat yhteystiedot-sivulla »


FACEBOOK

Jäsenillä on Facebookissa oma ryhmä, jossa voit etsiä seuraa melontaretkille sekä suunnitella retkiä ja tapahtumia.

Mennäänkö melomaan -ryhmä »