MELAMAJAVAT RY

 

Yhteystiedot

 

MELAMAJAVIEN VAJA

Melamajavien vaja sijaitsee Hevosluodontien päässä, noin kolmen kilometrin päässä Porin keskustasta. Vaja palvelee vuokraajia kesä-elokuussa.

Melamajavien melontavaja
Hevosluodontie, 28100 Pori
050 5208 033 (vajan aukioloaikoina)

Vajan sijainti kartalla »

AUKIOLOAJAT

Muutokset aukioloajoissa mahdollisia.

4.6.–18.8.2019                20.8.–25.8.2019

  • ti–to 12–20                 ti–to 14–20
  • pe 11–18                    pe 14–18
  • la 11–16                     la 11–16
  • su 12–16                    su 12–16

 

Huomioithan että vesille ei voi lähteä enää 1,5 tuntia ennen sulkemisaikaa, ja paluu takaisin vajalla viimeistään 15 minuuttia ennen sulkemisaikaa.

POIKKEUKSET

Vaja auki torstaina 20.6. vain klo 11-16, suljettu juhannuksena 21.-23.6., SM- ja PM-kisojen aikana 13.–14.7., sekä la 17.8.

Lue lisää kajakkien vuokraamisesta »
Naistenmelonnat kesämaanantaisin 

HALLITUS 2019

Seuran yleinen sähköposti on info@melamajavat.fi.

Puheenjohtaja Jukka Suntila jukka@melamajavat.fi 040 517 6072
Varapuheenjohtaja Markku Savolainen markku@melamajavat.fi 050 378 2653
Sihteeri Johanna Suovaara johanna@melamajavat.fi 040 535 6535
Rahastonhoitaja Minna Vanhatalo minna@melamajavat.fi 040 513 4326
Kilpamelonta Emmi Puputti-Vehkalahti emmi@melamajavat.fi  
Kalusto Vesa-Pekka Munnukka vesa-pekka@melamajavat.fi 040 501 7422
Vaja Rami Reunanen rami@melamajavat.fi 040 670 1503
Melontavaraukset Rauno Hieta-Koivisto rauno@melamajavat.fi 044 563 5324
Jäsensihteeri, retkimelonta  Susanna Mäkeä susanna@melamajavat.fi 050 541 7784
Hallituksen jäsen Maija Rosenqvist maija@melamajavat.fi 040 820 0725

MUUT VASTUUHENKILÖT
 
Avaimet Marja Arousva marja@melamajavat.fi 040 517 8492
Tiedottaja Oona Isoviita oona@melamajavat.fi 044 742 4635
Liikuntapaikkavastaava, uimahalli Anu Holm anu@melamajavat.fi 045 354 2997


KRIISITILANTEET

Kriisitilanne voi olla esimerkiksi onnettomuus seuran tapahtumissa tai vuokraustilanteissa, tai murtotapahtuma vajalla. Kriisitilanteessa ota yhteyttä seuraaviin henkilöihin:

• Jukka Suntila, Puh. 040 517 6072
• Markku Savolainen, Puh. 050 378 2653
• Vesa-Pekka Munnukka, Puh. 040 501 7422
• Rami Reunanen, Puh. 040 775 6809

 
Päivitetty 17.6.2019

OSALLISTU JA VAIKUTA

Toimintamme pyörii pääasiassa vapaaehtoistyöllä, rakkaudesta lajiin! Tule mukaan jäsentoimintaan ja vaikuta seuran kehitykseen. Voit myös jättää meille palautetta ja kehitysideoita. Siirry palautelomakkeelle »


YHTEYSTIEDOT

Hevosluodon melontavaja
Hevosluodontie, 28100 Pori (tien päässä)
Puh. 050 5208 033 vajan ollessa auki

Siirry yhteydenottolomakkeelle »


AUKIOLOAJAT

Vaja on avoinna vuokraajille kesäkuusta elokuuhun. Jäsenenä voit lunastaa avaimen ja hyödyntää vajaa ympäri vuoden.

Aukioloajat yhteystiedot-sivulla »


FACEBOOK

Jäsenillä on Facebookissa oma ryhmä, jossa voit etsiä seuraa melontaretkille sekä suunnitella retkiä ja tapahtumia.

Mennäänkö melomaan -ryhmä »