MELAMAJAVAT RY

« Edellinen | Seuraava »

MELONTAOHJAAJAKURSSI 21.-22.5.2022

Julkaistu 21.5.2022, päivitetty 5.6.2022
 

Melonta- ja soutuliiton alainen melontaohjaajakoulutus järjestetään  21.-22.5. Raumalla. Kurssille otetaan rajoitetusti osallistujia, joten kannattaa ilmoittautua mahdollisimman pian. Koulutukseen pääsyn edellytyksenä on hyväksytty epp2 -taitokoe.

Melamajavat maksaa ohjaajakoulutuksen ja tarvittavan epp2 -taitokokeen niille, jotka tulevat osallistumaan seuran hyväksi tapahtuvaan toimintaan. Mikäli hyväksytty epp2 -koe puuttuu, pyrimme yhteistyössä Rauman Seudun Melojien kanssa järjesteämään sen ennen ohjaajakoulutusta.

 

Sitovat ilmoittautumiset 20.4. mennessä ville.ketola@dnainternet.net 

 
Päivitetty 5.6.2022

OSALLISTU JA VAIKUTA

Toimintamme pyörii pääasiassa vapaaehtoistyöllä, rakkaudesta lajiin! Tule mukaan jäsentoimintaan ja vaikuta seuran kehitykseen. Voit myös jättää meille palautetta ja kehitysideoita. Siirry palautelomakkeelle »


YHTEYSTIEDOT

Hevosluodon melontavaja
Hevosluodontie, 28100 Pori (tien päässä)
Puh. 050 5208 033 vajan ollessa auki

Siirry yhteydenottolomakkeelle »


AUKIOLOAJAT

Vaja on avoinna vuokraajille kesäkuusta elokuuhun. Jäsenenä voit lunastaa avaimen ja hyödyntää vajaa ympäri vuoden.

Aukioloajat yhteystiedot-sivulla »


FACEBOOK

Jäsenillä on Facebookissa oma ryhmä, jossa voit etsiä seuraa melontaretkille sekä suunnitella retkiä ja tapahtumia.

Mennäänkö melomaan -ryhmä »